Par to, ka bišu vaska  ziedēm piemīt izcili dziedinošas spējas ir dzirdēts ļoti daudz. Kurš gan nav dzirdējis par slaveno ziedi Evija – Bite. Šīs ziedes noteikti ir vērts izmēģināt cilvēkiem, kam ir dažādas ādas problēmas, piemēram, izgulējumi, osteoporozes risks,  bijuši kaulu lūzumi u.c. Deiro bišu vaska ziežu klāstā noteikti varēsiet atrast ziedi, kas palīdzēs risināt tieši Jūsu problēmas.

 

Dabīgās, Latvijā ražotās Deiro bišu vaska ziedes ir izstrādājuši   speciālisti,  kam ir liela pieredze darbā ar dažādiem bišu produktiem un, kas lieliski pārzina, to iedarbību uz ādu. Katrā ziedē ir farmaceitu izveidota unikāla kombinācija – bišu vasks, kas ir ļoti labvēlīgs ādai – mīkstina  un atjauno to,  kā arī  citi bišu produkti un vērtīgas dabas vielas. Latvijā šīs ziedes cilvēki pazīst un lieto jau vairāk kā 15 gadu, un par to iedarbību ir ļoti labas atsauksmes.

Atkarībā no izmantotajiem bišu vaska produktiem, katra ziede uz ādu iedarbojas citādāk, palīdzot efektīvi risināt dažādas problēmas. Lielākais ieguvums ir tas, ka šīs ziedes ir pilnībā dabīgas. Tās izmantojot, var izvairīties no ķīmijas lietošanas uz ādas. Nav noslēpums, ka ķīmiski ražotie ādas līdzekļi bieži satur nevēlamas vielas, kas  var izraisīt alerģiskas reakcijas, kā arī, iesūcoties caur ādu, kaitēt orgāniem un organisma funkcijām.

Lai, pielietojot bišu vaska ziedes, gūtu vislabāko gaidīto efektu,  pirms  ziedi klāj uz ādas, ieteicams to sasildīt  rokās  līdz ķermeņa temperatūrai, un pēc tam  viegli iemasēt ādā.

Deiro bišu  vaska ziedēs nav vielu, kas varētu izraisīt alerģiju. Tāpēc tās var lietot arī cilvēki ar jutīgu ādu.

Bišu  vaska  ziedes izteikti labi klājas uz ādas, aktīvās vielas no ziedes  iesūcas dziļi ādas epidermā un  veic savu dziedinošo  iedarbību.

Deiro  ziedes ir reģistrētas kā medicīniskais palīglīdzeklis.

Cilvēkiem, kam āda ir sausa, jutīga un lobās, lieliski palīdz bišu  vaska ziede Spīdola ar propolisu sastāvā.  https://medusveikals.lv/lv/bisu-vaska-ziedes/145-bisu-vaska-ziede-spidola-ar-propolisa-ekstraktu-un-smiltserksku-ellu-10g.html

Propoliss izsenis ir pazīstams kā spēcīgs antibakteriāls un  dezinficējošs līdzeklis. Tieši tādēļ šī ziede iedarbojas uz ādu gan maigi un  kopjoši, gan arī novērš ādas infekcijas un iekaisumus. Arī bites propolisu ievāc no augu pumpuriem un pielieto to savā mājā – bišu stropā kā antibakteriālu un dezinficējošu līdzekli.

Ziedes Spīdola īpašais spēks ir tajā, ka tā stiprina, veicina un atjauno ādas aizsargspējas.

Ziedi ieteicams lietot  ikdienā  uz sejas, kakla, roku  ādas. Sasprēgājusi un apsārtusi āda tad kļūst daudz maigāka un veselīgāka. Ziede iedarbojas aizsargājoši, veicina normāla ādas stāvokļa atjaunošanos. Cilvēkiem, kam mēdz iekaist deguna gļotāda,  šī ziede ir īsts atradums. Uzziežot to uz gļotādas, tā mazina iekaisumu un stiprina  aizsargspējas.

Ziedes sastāvā ir arī smiltsērkšķu eļļa, kas   apgādā un bagātina ādu ar visiem tai   nepieciešamajiem vitamīniem  A, D, E. Pateicoties  tam, sakārtojas un uzlabojas arī ādas struktūra un  izlīdzinās sīkās grumbiņas.

Cilvēkiem, kam ir locītavu, plecu, ceļgalu, gūžu sāpes, osteoporoze un kaulu lūzumi, ļoti labi palīdz bišu vaska ziedes ar mūmijas ekstraktu.

Bišu vaska ziedēm  ar mūmiju galvenā priekšrocība ir tā, ka tās atjauno un stiprina kaulu struktūru. Mūmijs veicina un labvēlīgi iedarbojas uz kaulu smadzeņu darbību un funkciju. Vērtīgās un nepieciešamās minerālvielas no ziedes iesūcas ādā  un ar asinīm tiek nogādātas iekšējiem orgāniem.

Šīs ziedes ļoti ieteicams ir lietot  cilvēkiem, kam ir osteoporozes risks, kā arī atjaunošanās procesā pēc kaulu lūzumiem.

Vēl bišu vaska ziedes ar mūmijas ekstraktu uzlabo pašsajūtu  cilvēkiem, kam ir sēdošs darbs,  diskomforts un sāpes mugurā, locītavās u.c.

Savukārt cilvēkiem, kam   ir mugurkaula diska trūce, bišu vaska ziedes ar mūmijas ekstraktu var dot būtisku atvieglojumu un uzlabojumus. Tās gan  mazina sāpes, gan  dziedē traumētās vietas.

Cilvēkiem, kam ir osteoporozes risks,  ieteicamākā ir ziede Ramona. https://medusveikals.lv/lv/bisu-vaska-ziedes/141-bisu-vaska-ziede-ramona-ar-propolisa-un-mumija-ekstraktiem-10g.html

Tā satur procentuāli vairāk mūmijas ekstrakta, kā arī propolisu, kas veicina un nodrošina mūmijas uzsūkšanos.

Savukārt pēc kaulu lūzumiem, lai mazinātu sāpes un pietūkumu  traumētajās vietās, vairumā gadījumu palīdz ziede Rota. Uz nakti var likt siltas kompreses ar šo  ziedi.  https://medusveikals.lv/lv/bisu-vaska-ziedes/142-bisu-vaska-ziede-ar-rota-ar-smiltserksku-ellu-un-propolisa-un-mumija-ekstraktiem-10g.html

Ziede Rota ir vērtīga  arī tāpēc, ka, to  lietojot,  var papildus uzņemt daudziem pietrūkstošo D vitamīnu. Ziedē esošā smiltsērkšķu eļļa satur A, E un D 3 vitamīnu kompleksu. D vitamīnam D3  formā iesūcoties ādā, asinis to spēj vislabāk uzņemt un nogādāt kaulu audos,  galvas smadzenēm, kaulu smadzenēm u.c.

Ja gadās kāds ādas apdegums, sasitums, iekaisums,  Jūsu aptieciņā ir jābūt ziedei Evija – bite. To ieteicams lietot kā pirmās palīdzības līdzekli šādās situācijās.

http://www.deiro.lv/index.php/lv/produkti/bisu-vaska-ziedes/evija-bite

Cilvēki īpaši ir iecienījuši  ziedi  Evija-Bite ar propolisa ekstraktu un smiltsērkšķu eļļu, jo  to var lietot  daudzveidīgi  jebkurā ķermeņa daļā uz  ādas, arī  uz sejas ādas.

Pateicoties unikālajam  sastāvam, ziede ir noderīga, ja ir kāds ādas apdegums.  Pilnīgi droši, šī ziede daudzos gadījumos ir ne mazāk iedarbīga kā populāru zīmolu ķīmiski ražotās pretapgdegumu ziedes.  Taču būtiska priekšrocība : ziede Evija-Bite ir pilnībā  dabīga.

Ja ir salīdzinoši vieglas pakāpes apdegums, ziedi  var klāt uz ādas uzreiz, lai mazinātu iekaisumu  un sāpes. Savukārt, ja ir nopietnāki apdegumi, konsultējoties ar ārstu vai ārstu uzraudzībā, šo ziedi var lietot audu dzīšanas procesā. Ziedē esošās sastāvdaļas, tai skaitā smiltsērkšķu  eļļa, mīkstinās un bagātinās ādu ar vitamīniem, tādēļ dzīšanas procesā āda atjaunosies daudz veselīgāka un  nesprēgās. Lietojot šo ziedi, samazināsies iespējamība,  ka uz ādas varētu palikt rētas vai  arī tās būs  daudz neuzkrītošākas.

Cilvēkiem, kurus nomoka reimatiskās sāpes, locītavu vai muskuļu sāpes, var palīdzēt bišu vaska ziede ar baltegļu ekstraktu. Iesūcoties ādā, tā dziļi izsilda audus, un sāpes mazinās. https://medusveikals.lv/lv/bisu-vaska-ziedes/409-bisu-vaska-ziede-egle-ar-balteglu-ellu-60g.html

Baltegle satur  ēteriskās eļļas, kas ir ļoti iedarbības pret dažāda veida sāpēm.  Cilvēki šai ziedei ir atraduši visdažādāko pielietojumu. Piemēram, to lieto, lai  mazinātu galvassāpes ziedi ieziež  pieres daļā, uzliek kompresi un piesien ar apsēju.

Savukārt cilvēkiem gados šī ziede ļoti noder, lai mazinātu  muguras un locītavu sāpes. To ieziež ādā un uz nakti  uzliek kompresi, ja ir vēlme, var apsiet ar apsēju.

 

Ķermeņa daļās, kur āda ir īpaši maiga un jutīga, piemēram, intīmajās zonās, kā arī bērna maigās ādas kopšanai ļoti noderīgi ir lietot bišu  vaska ziedi Laura ar propolisu un kumelīšu ekstraktu. https://internetaptieka.lv/lv/pret-kukainu-kodumiem/deiro-bisu-vaska-ziede-laura-ar-propolisa-un-kumelisu-ekstraktiem-30-g

Šai ziedei ir unikāla iedarbība – propoliss dezinficē un mazina  ādas iekaisumu, savukārt kumelītes dod nomierinošu efektu.  Piemēram,  šī ziede ir ļoti laba bērnu maigās ādas kopšanai, to var smērēt uz iekaisuša  un  apsārtuša dupsīša ādas. Īpaša priekšrocība ir tā, ka  ziede ir pilnībā dabīga, un bērna ādai tas ir ļoti  svarīgi.

Daudzi cilvēki bišu  vaska ziedi Laura lieto intīmajās ķermeņa zonās,  kur āda ir ļoti maiga, un mēdz ātri iekaist, piemēram, uz ādas noberzumiem vai hemoroidālās slimības gadījumā.

Ziede Laura šādā situācijā efektīvi  atvieglos sāpes un diskomfortu.

 

Īpaši cilvēkiem, kam  ir izgulējumi, ādas kopšanai ļoti noderīgs, iekaisumu un sāpes atvieglojošs līdzeklis ir   bišu vaska ziede ar asinszāli sastāvā.

https://medusveikals.lv/lv/bisu-vaska-ziedes/130-bisu-vaska-ziede-asinszale-ar-propolisa-un-asinszales-ekstraktiem-10g.html

Asinszāle ir  pazīstama ar savu antiseptisko un iekaisumu mazinošo iedarbību. Ziedi  ieteicams sākt lietot tiklīdz parādās pirmās izgulējumu pazīmes. Tā atvieglos situāciju, mazinās iekaisumu un sāpes. Ziedi ieteicams lietot arī  pret dažādiem nelieliem ādas sasitumiem.

Medus veikalos bišu vaska ziedes var iegādāties par ražotāja cenu – tātad krietni izdevīgāk.